Forum KFssi Polska
Forum poświęcone technologii Plazmy

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-08-24 23:09:05

Kielek
Administrator

Forum testowe

Wpisujcie pod tym postem swoje propozycje dotyczace forum

Offline

#2 2016-09-02 10:49:59

Lab
Użytkownik
Windows 8.1Chrome 52.0.2743.117

Odp: Forum testowe

Po pierwsze zmienić skórkę i obrazek na górze.

Z czasem trzeba będzie trochę przebudować kategorie i działy, ale to już wyjdzie w praniu co potrzeba.

I jako, że miałem problem z rejestracją tj nie przychodził do mnie pierwszy mail z hasłem, to dobrze byłoby jakoś to przetestować i sprawdzić czy działa poprawnie.

Trzeba będzie ponownie rozreklamować forum na FB, zaproponować komuś fuchę moderatorów i adminów itd ;]

Wiadomość dodana po 31 min 21 s:
Jest opcja edycji postu? Jakoś nie mogę edytować tego powyżej.

Proszę też o dodanie działu "Co i gdzie kupić" - ludzie często szukają np drutu, próbówek i innych rzeczy i nie wiedzą co dokładnie, jaki i gdzie.

Offline

#3 2016-09-03 02:11:07

Mesz
Administrator
Windows XPFirefox 47.0

Odp: Forum testowe

Skórka zmieniona i dział "Co i gdzie kupić" dodany [dblpt])

Offline

#4 2016-09-03 18:24:54

Kielek
Administrator
AndroidChrome 52.0.2743.98

Odp: Forum testowe

Wyłączyłem potwierdzenie email, więc problem powinien zniknąć. opcja edycji jest w lewym dolnym rogu posta [sred])

Offline

#5 2016-09-06 12:48:52

Lab
Użytkownik
Windows 8.1Chrome 52.0.2743.117

Odp: Forum testowe

Trzeba wprowadzić jakoś akapity, bo teraz jak chcę coś od nowego akapitu czyli linijka przerwy to się nie da.

Tu powyżej chcę linijkę przerwy - tak jak na screen, a się nie da.

mt3ZQ4v.png

Wiadomość dodana po 3 h 04 s:
Aha i jeszcze dodać kategorię samochodową - magravy do samochodu czy inne usprawnienia.

Wiadomość dodana po 5 h 22 min 57 s:
701NYts.png

Wiadomość dodana po 5 h 36 min 35 s:
Znaczek płci też zbędny.

Wiadomość dodana po 7 h 28 min 40 s:
Ok, czyli dodatkowo trzeba osobny dział coś jak "Człowiek - Magrav, czyli technologia plazmy bez kręcenia drutu" [sred])

Wiadomość dodana po 7 h 29 min 50 s:
I do tego filmik https://www.youtube.com/watch?v=Tt4wbUq3kAI

Wiadomość dodana po 7 h 33 min 58 s:
Można też stworzyć dział "oddam, przygarnę" (bo kupię - sprzedam trochę tak niefajnie) odnośnie np jakichś kawałków różnych metali w tym cynku, miedzi itp ale także gansów czy płynnej plazmy.

Wiadomość dodana po 22 h 23 min 30 s:
Czy filmiki bez wchodzenia na youtube działają?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ryStD65KT9k[/youtube]
Jeśli nie to dobrze dodać taką obsługę.

Ostatnio edytowany przez Lab (2016-09-06 12:51:25)

Offline

#6 2016-09-07 11:34:51

Mesz
Administrator
Windows XPFirefox 47.0

Odp: Forum testowe

Zauważyłem, że podczas pisania posta należy zrobić dwa "entery" wtedy po wysłaniu posta będzie widoczna jedna linijka odstępu.

Kategoria Magrav do samochodu znajduje się na forum, ale na ten moment nie ma tam żadnego posta.
Dział "Człowiek Magrav" został dodany [sred]) Oczywiście jeżeli uważacie, że lepiej będzie zmienić nazwę to proszę o informację [dblpt])
Dział "Oddam Przygarnę" także został przed chwilą dodany.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie filmiki z Youtube działają bez wychodzenia z forum.

Co do znaczków płci itd to na ten moment nie znalazłem opcji wyłaczenia tego. Może Kielek da radę [dblpt])

Offline

#7 2016-09-09 11:03:23

jolantal
Użytkownik
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Forum testowe

Nie jestem pewna czy mam racje, ale ja mając pytanie zastanawiałam się czy we właściwym miejscu je zadają.Więc pomyślałam,że może wygodniej by było, gdyby osobno były pytania (działami) i osobno wiedza, do której można by było odnosić się w odpowiedziach. Myślę, że teraz to nie jest bardzo uciążliwe, ale jak będzie więcej treści, to jak będzie wszystko razem będzie trudno znalezć. Jak ja to widzę -mam pytanie sprawdzam w wyszukiwarce forum czy już takie pytanie zadano i jeśli nie to zakładam nowy wątek w dziale pytań np.w temacie nano. Dzięki

Offline

#8 2016-09-09 11:18:10

Lab
Użytkownik
Windows 8.1Chrome 53.0.2785.90

Odp: Forum testowe

@jolantal, zazwyczaj na forach jest tak, że się tego w ten sposób nie rozdziela. Rozdziela się tak, że wątki z "wiedzą" czyli jakieś zebrane informacje na dany temat są przypięte i są cały czas na samej górze. Zwykłe wątki są zwyczajnie poniżej. W ten sposób wchodząc np. w dział "Gansy" na samym początku widzimy przypięte tematy i one tam zawsze będą, więc nie zginą w zalewie nowych wątków i pytań.

A od pilnowania czy w odpowiednim dziale jest pytanie to są moderatorzy ;]

Offline

#9 2016-09-10 00:54:24

Kielek
Administrator
AndroidChrome 52.0.2743.98

Odp: Forum testowe

W kategorii podstawy został dodany dział problemy, pytania i odpowiedzi

Offline

#10 2016-09-10 12:01:09

Lab
Użytkownik
Windows 8.1Chrome 53.0.2785.90

Odp: Forum testowe

Czy licznik odwiedzin dałoby się zrzucić gdzieś na sam dół, tam gdzie są też inne statystyki? Trochę to bije po oczach [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pro - khf - zrecenzujpl - margowyluzowani - smoczy-spiew